Ali Sadi mezun oldu! Tuğba Coşkun ile Mehmet Ali Erbil yıllar sonra bir arada

Mehmet Ali Erbil (67) ile Tuğba Coşkun (45), 2005’te hayatlarını birleştirmişti. Bir yıl sonra Ali Sadi adında bir oğulları dünyaya gelen çift, 2011’de boşanmıştı.

Şimdilerde Gülseren Ceylan’la aşk yaşayan şovmen, Kanal D ekranında Turnike yarışması ile izleyici karşısına çıkmak için gün sayıyor. Bir dönem adından sıkça söz ettiren Tuğba Coşkun ise kameralardan uzak bir yaşam sürüyor.

Eski eşler, uzun bir aradan sonra oğulları Ali Sadi’nin mezuniyet töreninde bir araya gelip poz verdi. Erbil ve Coşkun, sosyal medya hesaplarından birlikte çekilen fotoğraflarını paylaştılar.

BABASININ BOYUNU GEÇTİ

Mezuniyet törenine ünlü şovmenin ağabeyi Mustafa Erbil de katıldı. 17 yaşındaki Ali Sadi’nin son halini görenler şaşkınlık yaşadı. Liseden mezun olan Ali Sadi’nin, babasının boyunu geçmesi dikkat çekti.

BEŞ EVLİLİK, ÜÇ ÇOCUK

1980-2011 yılları arasında Muhsine Şehnaz Kamiloğlu (iki kez), Nergis Kumbasar, Sedef Altuntaş ve Tuğba Coşkun’la nikâh masasına oturup boşanan Mehmet Ali Erbil’in, bu evliliklerinden Sezin, Yasmin ve Ali Sadi isimli üç çocuğu bulunuyor.

“İYİ Kİ VARSINIZ”

8 Şubat doğumlu Mehmet Ali Ebil, son yaş gününde üç çocuğu ve torunu Elisa ile verdiği yaş günü pozuna, “Çocuklarımla doğum günümü kutlamanın mutluluğunu yaşıyorum. İyi ki varsınız” notunu düşmüştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir